MİSYONUMUZ

Dünya standartlarına göre üretim yapmak ve tüm müşteri ihtiyaçlarına
cevap vermektir.

VİZYONUMUZ

Kuru Buz İmalatı Sektöründe; Özel girişimciliğin seçkin örneği olarak
elde ettiğimiz öncü konumumuzu, zengin tecrübemiz ve sorumluluk
bilinciyle daha da güçlendirerek yüzyıllara başarıyla taşımaktır.

Lang & Yüzer Otomotiv A.S.

Doğu ve Batı, başarınız için birleşiyor


Lang & Yüzer Otomotiv A.Ş., kesinlik ve güvenilirlik demektir. Halen Çerkezköy ve İzmit’teki (Türkiye) iki işletmemizde yaklaşık 200 çalışanımız LY şirketler grubunun yüksek kalite standartlarına göre çalışıyor. Portföy, üretimin yanı sıra uzman personel tarafından yerine getirilen servisleri de kapsamaktadır.
Aziz Yüzer ve Bernd Lang, daha 1996 yılında İstanbul’a yakın mesafedeki Çerkezköy’de ilk şirketi kurdu ve sürekli büyüttüler. Bugün Çerkezköy’deki işletmede kaliteli, uygun fiyatla ve güvenilir şekilde sunulmayan hiçbir lastik ve metal işleme servisi neredeyse yoktur.LY şirketler grubunun geçen çeyrek asırdaki gelişimiyle bağlantılı olarak, Çerkezköy’de 15 yıldan fazla bir süredir elde edilen üretim deneyimi, iş güvenliği, kalite güvencesi ve zamanında teslim alanında birçok Avrupa standardının yerine getirilmesini ve hatta aşılmasını sağlıyor.
1998 yılında, yine İstanbul’a yakın İzmit’te yeni bir işletme açıldı. Kuru buzla temizlik, kuru buz satışı ve soğutma tesislerinin yapımı, on yıldan fazladır İzmit işletmesinin portföyüne dahildir.
Türk icat bolluğu ile Alman mühendislik sanatının birleşmesi, Lang & Yüzer Otomotiv A.Ş.’de en iyi sonuçları garantiliyor. Doğu ve Batı, bizde başarınız için birleşiyor.

Doğruluk ve güvenilirlik kalite demektir

Lang & Yüzer Otomotiv A.Ş. kalite, çevre koruması ve iş emniyeti alanında entegre bir yönetim sistemine göre çalışıyor. Böylece müşterilerimizin ihtiyaçlarında uygun özgün çözümler elde edilebiliyor. Çalışanlarımıza nitelik kazandıran kalıcı programların yanında tüm üretim proseslerinde çevre bilincinin ön plana çıkması, sürekli kaliteli güvencesi ve iş emniyetiyle ilgili tüm ilgili düzenlemelere riayet edilmesi bu konsept dahilindedir. Lang & Yüzer Otomotiv A.Ş. böylece müşteri iletişimini iyileştirebilecek ve rekabetin yoğun yaşandığı bir ortamda diğer rakiplerin potansiyelini aşacak hizmetler sunabilecek durumdadır. Çerkezköy ve İzmit’teki merkezlerde bu yolla doğruluk ve güvenilirlik uygun bir fiyat politikasıyla birleştirilmiştir.

İZMİT

Markez

Bizimle İletişime Geçin ki Size Detaylı Bilgi Aktaralım…
(+90) 262 349 63 03

+90 533 627 95 93

www.ly-holding.com

tolga@ly-holding.com

GÖZ AT

BİZİ TAKİP EDİN

Faaliyet Alanlarımız, Geliştirmemiz ve Çeşitli Hizmetlerimiz Hakkında Sıcak Bilgi Edinebilmeniz İçin Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz…