Lang Yüzer Holding ile Alpedo Kervan Pastaneleri ortaklığında endüstriyel Kuru Buz üretim tesisi açıldı

21 Mart 2018by langyuzer0
alpedo_ly_holding.png

Alpedo Kervan Pastaneleri ile Lang Yüzer Holding ortaklığında endüstriyel “Kuru Buz” üretim tesisi açıldı

Pazarcık İlçesi Narlı Mahallesi sanayi içerisinde kurulan tesis Kahramanmaraş Dondurmasının uzak mesafelere gönderimi için kullanılan kuru buzu üretecek. Düzenlenen açılış törenine AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ahmet Alıcı, Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ve çok sayıda ilgili vatandaş katıldı. Açılış konuşmalarını Ly&K “Kuru Buz” Üretim Tesisi Ortaklarından Mehmet Yüzer, Aziz Yüzer ve İsmet Yüzer Gerçekleştirdi.


Açılış konuşmalarının ardından bir konuşma yapan AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili İmran Kılıç bu tesisin dondurma şehri olarak anılan Kahramanmaraş’a çok gerekli olduğunu vurguladı. Büyükşehir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Erkoç ise yaptığı konuşmada bu yatırımla beraber Kahramanmaraş Dondurmasının da ün kazanacağını dile getirdi. Pazarcık Belediye Başkanı Yakup Hamdi Bozdağ ise Kervan Pastanelerinin kente önemli yatırımlarının olduğunu belirtti. Alpedo Kervan Pastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Sami Kervancıoğlu İse tesisimiz ülkemize ve memleketimize hayırlı olsun. dedi.

 

Maraş Pusula Haber
http://www.maraspusula.com/kahramanmaras/alpedo-kervan-pastaneleri-kuru-buz-uretecek-h37944.html


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


İZMİT

Markez

Bizimle İletişime Geçin ki Size Detaylı Bilgi Aktaralım…
(+90) 262 349 63 03

+90 533 627 95 93

www.ly-holding.com

tolga@ly-holding.com

GÖZ AT

BİZİ TAKİP EDİN

Faaliyet Alanlarımız, Geliştirmemiz ve Çeşitli Hizmetlerimiz Hakkında Sıcak Bilgi Edinebilmeniz İçin Bizi Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz…